Archandělské adventní svíčky

Advent je dobou očekávání, dobou k zamyšlení se nad sebou samým. Využijte dlouhé zimní večery nejen k rozjímání. K rozjímání nad svým životem, ale i k setkaní se s přáteli, k povídání a dlouhým debatám za přítomnosti andělů.

V době adventu na nás působí energie, které nás provázejí kouzelnou adventní dobou a vedou nás k rekapitulaci letošního roku, hlubšího poznání sebe sama, analýze vlastních pocitů, uvědomění si svých hodnot, ale i vzdání úcty sobě, svým blízkým a všem neviditelným silám. Každý adventní týden sestupuje jiná energie. Každý týden se jinak cítíme a pokládáme si jiné otázky. Každý týden je idealní čas na zhodnocení jiné části našeho života. Andělská podpora je navázána na tuto energii týdne. Jak energie týdne mění svou intenzitu mění své působení i andělská energie a vyvolává v nás jiné pocity, touhu prozkoumávat svůj život a hledat odpovědi na své otázky.

Andělská podpora v době adventu funguje jako doržování vanočních zvyků či obyčejů, jako náhrada ritualizace, jako pomůcka uvnitřnění. Andělé nám pomohou docílit silnějšího prožitku. Pomohou nám vtáhnout nás do atmosféry okamžiku, ladit se na probíhající proces. Záměrem andělské podpory je připravit nám idealní podmínky pro hledání odpovědí na své otázky. Nedovolí nám ustrnout či téma opustit. Požádáme-li anděle o pomoc ve svém adventním rozjímaní, dáváme tím znamení, že jsme připraveni adventní energie přijmout a nechat se jimi vést. Andělé nám žehnají a plně nás podporují a vedou v našem zkoumání svého života, hledání odpovědí na své otázky a zorientování se ve svých pocitech.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • bila svicka hranol 5x5x15 cm Tip 140
  3. adventní týden

  LIMITOVANÁ EDICE - jen pár kousků pro rok 2023.

  Téma: JÁ

  Andělská podpora: Archanděl Gabriel

  Sestupující energie: Energie Vzdání úcty sám sobě


  420 Kč
     
 • bila svicka hranol 5x5x15 cm Tip 143
  4. adventní týden

  LIMITOVANÁ EDICE - jen pár kousků pro rok 2023.

  Téma: BŮH

  Andělská podpora: Archanděl Sandalfon

  Sestupující energie: Energie Víry


  420 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem