Andělská sdělení

Stejně jako každý den na Zem působí energie, postavení hvězd a planet, datum a čas, pomáhá nám jeden archanděl. Posílá nám své sdělení.

Každý den nám jeden vybraný anděl posílá svou energii, abychom co nejlépe využili vše, co nám nový den nabízí. Někdy jde o motto, které nám s něčím v našem životě zarezonuje. Někdy o otázku, nad kterou bychom se měli celý den zamýšlet. Někdy o radu, která nám může pomoci vyřešit náš problém. Někdy můžeme mít pocit, že nás se to zrovna netýká. Každopádně každý den díky těmto sdělením víme, že andělé jsou s námi, bdí nad námi a můžeme se na ně kdykoli s čímkoli obrátit.

Jelikož jsem většinu informací dostala díky své zvýšené a vypracované schopnosti vnímat jemnohmotné energie, jako jsou andělé, archandělé, Elohimové, nemusíte všemu věřit, přesto je můžete využívat ve svůj rozvoj a prospěch. V případě práce s andělským sdělením víra není nutná. Stačí si sdělení přečíst a sami uvidíte, zda ve vás zanechá stopu. Někdy budete mít hluboké prožitky, nutkání něco udělat i přesto, že si to nebudete umět vysvětlit. Někdy nad sdělením možná budete vrtět hlavou, protože něco může odporovat světovému názoru či informacím z jiných zdrojů. Někdy budete přesvědčeni, že vás se toto sdělení netýká, i přesto se ve vás může odehrávat určitý proces. Pochybnosti znám moc dobře, i můj rozum se někdy diví a brání, ale vnitřní moudrost a vyšší já souhlasí.

Tak se nebojte kontaktu s duchovním světem. Andělé jsou tu pro nás. Vědí, jak těžké je žít realitu. Těší se, až je požádáme o pomoc. Vše je však na vás. Vy jste tvůrcem svého osudu a štěstí.

NAŠE MYŠLENKY STVÁŘÍ I BOŘÍ

Archanděl Uriel   Život, který se odehrává venku kolem nás, je zrcadlem toho, co se děje uvnitř nás. Naše myšlenky tvoří naši realitu. Naše m...

Stránka 1 z 3 - 12 položek celkem