O nákupu

Jsme velmi potěšeni, že máte zájem o naše andělské produkty. Abychom vám usnadnili výběr nejvhodnějšího andělského pomocníka, shrnuli jsme všechny potřebné informace, které by vám nakupování mohly ulehčit. 

Doprava

Všechny objednávky zasíláme pomocí Zásilkovny. Můžete si vybrat uložení balíčku přímo na jednu z poboček Zásilkovny nebo doručení kurýrem až k vám domů. S balíčky chodíme každý všední den ráno, takže obvykle platí:

  1. Dnes objednáte.
  2. My vše zkontrolujeme a následující den načančáme, zabalíme a odešleme.
  3. -5.den se již můžete radovat z andělské podpory.

 

V případě, že na svou objednávku spěcháte, napište nám to do poznámky a my uděláme maximum pro to, aby u vás byla co nejdříve.

Výměna zboží

Udělali jsme chybu? Poslali jsme jiný než objednaný produkt nebo snad dokonce poškozený? Napište nám a my vám pošleme štítek do Zásilkovny. Nemusíte tak platit poštovné. Do balíčku stačí vložit kartičku s číslem objednávky a vaše jméno. Tento benefit platí jen v případě naší chyby, nevztahuje se na odstoupení od smlouvy, viz. naše obchodní podmínky. 

Vrácení zboží

V případě, že si přejete odstoupit od smlouvy a vrátit zboží, vytiskněte, vyplňte a podepište Formulář pro vrácení zboží DARY ANDĚLŮ. Nepoužité a nepoškozené zboží pečlivě zabalte, formulář vložte do balíčku a pošlete nám na adresu: Na lhotech 1441/26, Praha 4, 14800. Vyhovuje-li vám více Zásilkovna, dejte nám vědět, rádi vám pošleme štítek, cenu dopravného (79 Kč) vám strhneme z vratné částky.

Neposílejte balíčky na dobírku nebo k uložení na poště – tyto balíčky nebudeme přebírat. Děkujeme za pochopení.

Pokud vám nějaké informace stále chybí či potřebujete poradit ještě více, neváhejte se na nás obrátit: 775 040 485. Jsme tu pro vás každý všední den mezi 13 a 15 hodinou.