O nákupu

Jsem velmi potěšena, že máte zájem o mé andělské produkty. Abych vám usnadnila výběr nejvhodnějšího andělského pomocníka, shrnula jsem všechny potřebné informace, které by vám nakupování mohly ulehčit. 

Doprava

Objednávky zasílám pomocí Zásilkovny nebo Balíkovny. Můžete si zvolit uložení balíčku přímo na vybrané výdejní místo nebo doručení kurýrem až k vám domů. Do Balíkovny chodím vždy v pondělí. Do Zásilkovny pak v úterý, středu a čtvrtek.

V případě, že na svou objednávku spěcháte, napište mi to do poznámky a udělám maximum pro to, aby u vás byla co nejdříve.

Výměna zboží

dělala jsem chybu? Poslala jsem jiný než objednaný produkt nebo snad dokonce poškozený? Napište mi a já vám pošlu štítek do Zásilkovny. Nemusíte tak platit poštovné. Do balíčku stačí vložit kartičku s číslem objednávky a vaše jméno. Tento benefit platí jen v případě mé chyby, nevztahuje se na odstoupení od smlouvy, viz. obchodní podmínky. 

Vrácení zboží

V případě, že si přejete odstoupit od smlouvy a vrátit zboží, vytiskněte, vyplňte a podepište Formulář pro vrácení zboží DARY ANDĚLŮ. Nepoužité a nepoškozené zboží pečlivě zabalte, formulář vložte do balíčku a pošlete na adresu: Na lhotech 1441/26, Praha 4, 14800. Vyhovuje-li vám více Zásilkovna, dejte mi vědět, ráda vám pošlu štítek, cenu dopravného (89 Kč) vám strhnu z vratné částky.

Neposílejte balíčky na dobírku nebo k uložení na poště – tyto balíčky nebudu přebírat. Děkuji za pochopení.

Pokud vám nějaké informace stále chybí či potřebujete poradit ještě více, neváhejte se na me obrátit: 775 040 485. Jsem tu pro vás každý všední den mezi 13 a 15 hodinou.