Čaj anděla strážného

 

POŽEHNÁNÍ

VĚDOMÉ SETKÁNÍ SE SVÝM ANDĚLEM STRÁŽNÝM

Čaj anděla strážného je připravován přímo pro vás. Nabíjen vaším andělem strážným.

470 Kč
   
Kategorie Produkty
 

Udělejte si chvilku pro sebe, uvařte si šálek dobrého čaje, uvolněte se a vychutnejte si setkání se svým andělem strážným. S každým douškem sebou nechte prostoupit jeho energii. Užijte si chvilku naprostého bezpečí, klidu, míru a nejčistšího zájmu o vás.

Proč se spojovat s andělem strážným, když anděl strážný je stále s námi?

Anděl strážný je náš průvodce, ochránce, ale i přítel. Je s námi v každém okamžiku našeho života, my však jeho přítomnost obvykle nevnímáme. Cítíte-li však, že potřebujete podpořit, vyslechnout, pohladit, poradit, nasměrovat je správný čas pro uvaření čaje anděla strážného.

Anděl strážný zesílí svou energii a dá vám pocítit svou přítomnost, svou podporu, svou lásku k vám. Budete se cítit, jako v přítomnosti nejlepšího přítele, kterému na vás opravdu záleží, který vás nesoudí, nehodnotí, který vás chápe a opravdu vám chce pomoci.

Ponořte se do jeho energie a užijte si chvilku nejčistšího zájmu o vás. Chvilku, kdy vše má smysl a vše se děje z jasného důvodu. Bude-li potřeba určitě dostanete i radu či vzkaz.

 

Použitý Čaj: China Guangxi Jasmin Tea PI TAN PIAO XUE

Vynikající třída jasmínového čaje. Stejnoměrně pevně svinutý list do jehliček zakroucených do tvaru spirálek s vysokým podílem tipsů. Nálev vynikající, plné a vyrovnané, svěže květové, příjemně zelinkavé, decentně natrpklé chuti.

Tip na andělský čajový rituál:

Zastavte se ve svém shonu a dejte vařit vodu. Než se voda uvaří, utřiďte si myšlenky, s čím potřebujete poradit, v čem podpořit, čeho byste rádi s pomocí svého anděla strážného dosáhli. Voda je vařená. Nyní máte cca 2-3minuty na přípravu šálku, neboť právě tak dlouho trvá než vroucí voda zchladne na ideálních 80°C. 1 lžičku čajových lístků vsypte do sítka a přelijte 0,2l připravené vody. Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte, uvolněte své myšlenky, nic neočekávejte, nic nedělejte, jen buďte. Užijte si 2-3 minuty potřebné k vylouhování čajových lístků pro sebe. Po vyjmutí sítka ze šálku je váš andělský čaj připraven. Užijte si vědomou přítomnost svého anděla strážného. Rituál ukončete umytím šálku od čaje a vyjádřením tak vděčnosti svému andělu strážnému za jeho pomoc a podporu.

Pozor:

Čaj anděla strážného je připravován na míru každému zákazníkovi. Nakupujete-li čaj jako dárek, prosím uveďte do poznámky jméno osoby a kdybyste měli i její fotografii, moc by to pomohlo v nabíjení.

Jelikož je čaj anděla strážného připravován na míru, jeho příprava vyžaduje čas. Objednávky obsahující čaj anděla strážného budou odesílány cca do týdne od objednání.

Archanděl Anděl strážný
Zaměření Vědomé setkání, Požehnání
Druh čaje China Guangxi PI TAN PIAO XUE Jasmin Tea
Hmotnost 50g