Čaj archanděla Chamuela

 

LÁSKA

ODPUŠTĚNÍ

370 Kč
   
Kategorie Archandělské čajové rituály
 

Uvařte si šálek kvalitního čaje Honeybush a vychutnejte si setkání s archandělem Chamuelem. S každým douškem sebou nechte prostoupit jeho laskavou energii. Okamžitě vás zaplaví láska, mír a spokojenost.

V přítomnosti archanděla Chamuela se budete cítit uvolnění, v bezpečí, bez starostí, dovolíte si oddat se a být milováni. Pomůže vám přijímat lásku a užít si ji plnými doušky. Zbaví vás studu a pochybností o vás samých. Milovat sebe i své tělo pro vás bude samozřejmé. S jeho podporou najdete cestu zpátky k dětské lehkosti a nevinnosti, k neposkvrněnému štěstí, ale i sebelásce. Povede vás ke smíření se sám se sebou, k respektu svých potřeb, ke schopnosti vymezit své hranice, naučit se říkat ne, ale také naučit se říct si o to co chcete.

S pomocí archanděla Chamuela uvidíte krásu božího díla. Dostanete možnost vidět vše neutrálně se všemi souvislostmi, chápat chyby i chování své i druhých, aniž byste to hodnotili. S jeho pomocí budete více snášenlivými, soucitnými a ochotnými pomáhat. Dodá vám odvahu a sílu odpouštět, proto dostanete jedinečnou příležitost k usmíření se.

Příklady konkrétních situací, kdy je vhodné nechat si pomoci archandělem Chamuelem:

  • Milování. Potřebujte-li se plně uvolnit a oddat se bez studu, strachu z hodnocení, bez pochyb o sobě.
  • Potřebujete-li se uvolnit, být sám sebou a nehodnotit se. Cítit se krásní, mile sebevědomí, spokojení se svým tělem.
  • Potřebujete-li obnovit vztah sám k sobě. Např. ublížil-li vám někdo a vy jste mu uvěřili, že jste si to zasloužili. Ublížili-li jste někomu vy a stydíte se za to.
  • Rozjímání. Chcete-li se naučit respektovat své potřeby, naučit se říkat ne.
  • Odpuštění. Chcete-li někomu opravdu odpustit. Ne prominout, jen pustit staré a umožnit nové.

 

Použitý čaj: Honeybush Super Grade

Tradiční nápoj z jihoafrického keře Cyplopia intermedia, nálev rudé barvy, velice příjemné, výrazně medové chuti. Neobsahuje žádný kofein a je proslulý vysokým obsahem minerálů, vitamínů a stopových prvků.

Tip na andělský čajový rituál:

Zastavte se ve svém shonu a dejte vařit vodu. Než se voda uvaří, utřiďte si myšlenky, s čím potřebujete poradit, v čem podpořit, čeho byste rádi s pomocí archanděla Chamuela dosáhli. Voda je vařená. 1 lžičku lístků vsypte do sítka a přelijte 0,2l připravené vody. Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte, uvolněte své myšlenky, nic neočekávejte, nic nedělejte, jen buďte. Užijte si 4-6 minut potřebné k vylouhování lístků pro sebe. Po vyjmutí sítka ze šálku je váš andělský čaj připraven. Užijte si společnost archanděla Chamuela. Rituál ukončete umytím šálku od čaje a vyjádřením tak vděčnosti archandělu Chamuelovi za jeho pomoc a podporu.

Archanděl Chamuel
Zaměření Láska, Odpuštění
Druh čaje Honeybush Super Grade
Hmotnost 50g