Čaj archanděla Gabriela

 

OCHRANA

ROZJÍMÁNÍ O SVÉM ŽIVOTĚ

370 Kč
   
Kategorie Archandělské čajové rituály
 

Uvařte si šálek kvalitního bílého čaje a vychutnejte si setkání s archandělem Gabrielem. S každým douškem sebou nechte prostoupit jeho jasnou energii. Okamžitě vás zaplaví naděje a jas.  

Archanděl Gabriel je výborným společníkem v davu lidí, při cestování, v hotelech, ale ji jako ochránce při nepříjemných schůzkách. Pomůže vaše tělo a váš energetický systém očistit od cizích energií, manipulace ale i cíleně vysílanými negativními myšlenkami. Pomůže vám setrvat ve vlastní energii, nepřijímat tyto cizí energie a nenechat se cizími ovlivňovat.

Energie archanděla Gabriela rozjasní i vaše myšlenky a umožní vám pohled na vlastní život z vyšší perspektivy. Uvařte si šálek čaje a rozjímejte v jeho přítomnosti. Budete mít příležitost vidět události v celé časové ose se všemi souvislostmi i následky, abyste mohli všemu lépe porozumět. S jeho pomocí prožijete chvilku upřímnosti sám k sobě, budete mít možnost přiznat si vlastní chyby, ale i vidět své přednosti. Snáze si uvědomíte, co jste převzali od druhých a brání vám jednat svobodně a přirozeně.

Archanděl Gabriel vám také může pomoci přesně formulovat vaše přání či stanovit si následující životní cíl.

Příklady konkrétních situací, kdy je vhodné nechat si pomoci archandělem Gabrielem:

  • Ideální pomocník při setkání s člověkem, s kterým se necítíte dobře. Nemáte z něj dobrý pocit, obáváte se, že by vás mohl manipulovat, uhranout vás nebo vám třeba jen závidět.
  • Po nepříjemném setkání pro očištění.
  • Necítíte-li se dobře v davu lidí, pomůže vám, aby druzí nevstupovali do vaší intimní zóny.
  • Po hádce pro očištění od jedovatých slin, ale i přemýšlení o vysloveném bez emocí a s nadhledem.
  • Přemýšlení o tom, proč se vám něco děje, proč se k vám někdo nějak chová.
  • Potřebujete-li si naplánovat nebo promyslet své nadcházející kroky, cíle, přání, touhy.

 

Použitý čaj: China Fujian Fuding SHOU MEE Senior Grade

Výběrová třída slavného bílého čaje obvykle tmavšího typu s jen nepatrným podílem či zcela bez tipsů, z oblasti Fuding. Směs světle a tmavě zelených až hnědých celistvých, nesvinutých listů, s menším podílem ochmýřených tipsů. Nálev netypicky světlejší barvy, výtečné, poměrně plné a vyvážené, ovocně nasládlé, svěží chuti bez trpkosti. Jedná se o mimořádný čaj ve své třídě.

Tip na andělský čajový rituál:

Zastavte se ve svém shonu a dejte vařit vodu. Než se voda uvaří, utřiďte si myšlenky, s čím potřebujete poradit, v čem podpořit, čeho byste rádi s pomocí archanděla Gabriela dosáhli. Voda je vařená. Nyní máte cca 2-3minuty na přípravu šálku, neboť právě tak dlouho trvá než vroucí voda zchladne na ideálních 80°C. 2 lžičky čajových lístků vsypte do sítka a přelijte 0,2l připravené vody. Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte, uvolněte své myšlenky, nic neočekávejte, nic nedělejte, jen buďte. Užijte si 2-3 minuty potřebné k vylouhování čajových lístků pro sebe. Po vyjmutí sítka ze šálku je váš andělský čaj připraven. Užijte si společnost archanděla Gabriela. Rituál ukončete umytím šálku od čaje a vyjádřením tak vděčnosti archandělu Gabrielovi za jeho pomoc a podporu. (Lístky můžete zalít opakovaně.)

Archanděl Gabriel
Zaměření Ochrana, Rozjímání o svém životě
Druh čaje China Fujian Fuding SHOU MEE Senior Grade
Hmotnost 50g