Čaj archanděla Haniela

 

TVOŘIVOST

KOMUNIKACE BEZ HODNOCENÍ

370 Kč
   
Kategorie Archandělské čajové rituály
 

Uvařte si šálek kvalitního zeleného čaje a vychutnejte si setkání s archandělem Hanielem. S každým douškem sebou nechte prostoupit jeho svobodnou energii. Okamžitě ucítíte lehkost, hravost a jak k vám nápady přicházejí samy.

Archanděl Haniel ve vás probudí tvůrčí schopnosti či individuální projev. Své představy, nápady, vize budete realizovat snadněji, lehčeji, bez obav i bez studu, protože vám dá pocítit, jaké by to bylo, kdybyste byli osvobozeni od zatěžujících představ a vzorců. V jeho přítomnosti se budete cítit svobodní, otevřeni novým nápadům a možnostem řešení.

Archanděl Haniel vám na okamžik umožní odstup od vlastních představ a vzorců chování. Díky tomu bude vaše komunikace hravá, odlehčená, svobodná, plná empatie a vnímání, bez hodnocení druhých a lpění na tom, co je správné a co ne. Na archanděla Haniela se můžete obrátit i s prosbou o pomoc s komunikací v cizím jazyce. Jelikož vás zbaví pochyb a přesvědčení o sobě samém, budete komunikovat s lehkostí, bez ostychu, lépe vyslovovat i snadněji nacházet slova. S archandělem Hanielem se prostě a jednoduše nebereme tak vážně, a tedy nemáme strach udělat chybu.

Příklady konkrétních situací, kdy je vhodné nechat si pomoci archandělem Hanielem:

  • Potřebujete-li něco vytvořit. Např. připravit prezentaci do práce, napsat novinový článek nebo referát do školy, sestavit fotoalbum, ušít šaty nebo si třeba jen malovat s dětmi.
  • Potřebujete-li něco nového vymyslet. Přijít s novým nápadem, ať už jde o velký pracovní projekt nebo jen vymyslet rodinný výlet na víkend.
  • Potřebujete-li někomu něco vysvětlit. Odprezentovat. Přednést svůj nápad.
  • Představení se.
  • Mluvení na veřejnosti.
  • Učení se cizích jazyků. Komunikace v cizím jazyce.

 

Použitý čaj:  China Hunan GU ZHANG MAO JIAN Green Tea

Výtečná třída známého zeleného čaje z rané jarní sklizně z oblasti pohoří Wuling v okrese Gu Zhang, obývaného převážně etnickou menšinou Miao.

Volněji do tvaru jehliček svinutý, přirozeně zkroucený, světleji zelený, dlouhý list prvotřídní kvality s velmi vysokým podílem tipsů, jen lehce bylinné vůně. Nálev vynikající, plné a hladké, dobře vyvážené, svěží, sladce zelinkavé, bylinné a kořeněné chuti.

Gu Zhang Mao Jian je uváděn jako jeden z 10 neslavnějších čajů provincie Hunan. Jeho výroba je známa od začátku 20. století, tehdy ještě pod názvem Tang Dai


Tip na andělský čajový rituál:

Zastavte se ve svém shonu a dejte vařit vodu. Než se voda uvaří, utřiďte si myšlenky, s čím potřebujete poradit, v čem podpořit, čeho byste rádi s pomocí archanděla Haniela dosáhli. Voda je vařená. Nyní máte cca 2-3minuty na přípravu šálku, neboť právě tak dlouho trvá než vroucí voda zchladne na ideálních 80°C. 1-2 lžičky čajových lístků vsypte do sítka a přelijte 0,2l připravené vody. Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte, uvolněte své myšlenky, nic neočekávejte, nic nedělejte, jen buďte. Užijte si 2-3 minuty potřebné k vylouhování čajových lístků pro sebe. Po vyjmutí sítka ze šálku je váš andělský čaj připraven. Užijte si společnost archanděla Haniela. Rituál ukončete umytím šálku od čaje a vyjádřením tak vděčnosti archandělu Hanielovi za jeho pomoc a podporu. (Lístky můžete zalít opakovaně.)

Archanděl Haniel
Zaměření Tvořivost, Empatická komunikace
Druh čaje China Hunan GU ZHANG MAO JIAN Green Tea
Hmotnost 50g