Čaj archanděla Jofiela

 

UČENÍ SE

RADOST

370 Kč
   
Kategorie Archandělské čajové rituály
 

Uvařte si šálek kvalitního čaje Rooibos a vychutnejte si setkání s archandělem Jofielem. S každým douškem sebou nechte prostoupit jeho veselou energii. Okamžitě ucítíte propojení se svým vyšším Já.

Archanděl Jofiel je jakýsi žebřík mezi Zemí a vyššími sférami. Přinese vám informace, které právě v danou chvíli potřebujete. Rozšíří vaše vědomí a díky tomu si budete rychleji pamatovat a snadněji chápat. Informace, které jste již získali vám pomůže aplikovat do praxe. 

Energie archanděla Jofiela se dá připodobnit k slunečnímu svitu. Zahřeje u srdce, vykouzlí úsměv na tváři, odnese starosti, pomůže uvolnit se. Jelikož nebudete zatíženi smutkem, skepsí, svou strnulostí, vztekem ani vzdorem, dokážete myslet pozitivněji, vidět nové možnosti řešení a nalézat nové nápady. V přítomnosti archanděla Jofiela uvidíte situace a lidi v jiném světle, stejně tak jako se krajina jeví jinak za slunného dne než za špatného počasí. S jeho pomocí snadněji objevíte, co vám brání v radosti.

Příklady konkrétních situací, kdy je vhodné nechat si pomoci archandělem Jofielem:

  • Potřebujete-li si něco rychle zapamatovat. Naučit se. Pochopit. Něčemu přijít na kloub.
  • Kontrola odvedené práce, smluv, jazykové korektory… Pomáhá rychle odhalit chybu a dá návod, jak ji napravit. Práce podle návodu. Cestování podle mapy.
  • Potřebujete-li být dobrým společníkem a nemáte právě nejlepší náladu. Nebo chcete-li se jen tak uvolnit a pobavit. Chcete-li působit na své okolí sympaticky a pozitivně. Např. při setkání s novými lidmi nebo při pracovním pohovoru.
  • Potřebujete-li jen tak zlepšit náladu a zapomenou na své starosti.
  • Máte-li starosti a nevíte, jak je vyřešit. Máte pocit, že není východisko z vaší situace. Potřebujete-li myslet pozitivněji, abyste byli přístupnější možnostem řešení.
  • Ideální pomocník při rozjímání o tom, co vám brání v radosti. Respektive, jak a čím si bráníte v radosti.

 

Použitý čaj: South Africa ROOIBOS Superior Grade

Jihoafrický keř Aspalathus linearis obsahující velké množství minerálů a stopových prvků, rudý nálev velmi osvěžující chuti s lehce medovým aroma, neobsahuje žádný kofein, je vhodný i pro malé děti a velmi dobře se též hodí k vychlazení.

Tip na andělský čajový rituál:

Zastavte se ve svém shonu a dejte vařit vodu. Než se voda uvaří, utřiďte si myšlenky, s čím potřebujete poradit, v čem podpořit, čeho byste rádi s pomocí archanděla Jofiela dosáhli. Voda je vařená. 1 lžičku čajových lístků vsypte do sítka a přelijte 0,2l připravené vody. Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte, uvolněte své myšlenky, nic neočekávejte, nic nedělejte, jen buďte. Užijte si 4-6 minut potřebné k vylouhování čajových lístků pro sebe. Po vyjmutí sítka ze šálku je váš andělský čaj připraven. Užijte si společnost archanděla Jofiela. Rituál ukončete umytím šálku od čaje a vyjádřením tak vděčnosti archandělu Jofielovi za jeho pomoc a podporu.

Archanděl Jofiel
Zaměření Učení se, Radost
Druh čaje South Africa ROOIBOS Superior Grade
Hmotnost 50g