Čaj archanděla Metatrona

 

AKTIVACE

PŘÍTOMNOST

370 Kč
   
Kategorie Archandělské čajové rituály
 

Uvařte si šálek kvalitního černého čaje a vychutnejte si setkání s archandělem Metatronem. S každým douškem sebou nechte prostoupit jeho sjednocující energii. Vaše srdce je pomalu otevíráno, intuice zesilována, vnímání rozšiřováno.

Jelikož archanděl Metatron má nejvyšší vibrace a stojí nejblíže počátku, jeho energie je přítomna každému zrození, každé změně, ale i zániku. Zahajuje každý proces, zrychluje vše probíhající. Každý doušek čaje zesílí vše odehrávající se uvnitř vás. Zaktivuje vaše myšlenky, zefektivní vaše činy.

Archanděl Metatron vám dá pocítit sebe jako celek. Tělo – Duše - Duch. V tomto spojení budete chráněni před rušivými vlivy. Bude snazší cítit vlastní potřeby, porozumět svému tělu, cítit svou duši. Jen tak můžete být plně v přítomnosti. V přítomnosti můžete vidět souvislosti a vzájemné účinky mezi vším.  Můžete i poznat svůj životní úkol.

 

Použitý čaj: China Anhui KEEMUN BLACK DRAGON Special Black Tea

Výtečná střední třída černého čaje z oblasti Keemun, úhledný, atypicky volněji zkroucený delší, pevně svinutý list, nasládle kořeněné vůně. Nálev naprosto vynikající, vyvážené, plné, překvapivě výrazně ovocně nasládlé chuti s tmavými čokoládovými tóny.

Tip na andělský čajový rituál:

Zastavte se ve svém shonu a dejte vařit vodu. Než se voda uvaří, utřiďte si myšlenky, s čím potřebujete poradit, v čem podpořit, čeho byste rádi s pomocí archanděla Metatrona dosáhli. Voda je vařená. Vsypte 1 lžičku lístků do sítka a přelijte 0,2l připravené vody. Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte, uvolněte své myšlenky, nic neočekávejte, nic nedělejte, jen buďte. Užijte si 3-5 minut potřebné k vylouhování lístků pro sebe. Po vyjmutí sítka ze šálku je váš andělský čaj připraven. Užijte si společnost archanděla Metatrona. Rituál ukončete umytím šálku od čaje a vyjádřením tak vděčnosti archandělu Metatronovi za jeho pomoc a podporu.

Archanděl Metatron
Zaměření Aktivace, Přítomnost
Druh čaje China Anhui KEEMUN BLACK DRAGON
Hmotnost 50g