Čaj archanděla Michaela

 

KOMUNIKACE BEZ EMOCÍ

ODPOČINEK

370 Kč
   
Kategorie Archandělské čajové rituály
 

Uvařte si šálek kvalitního čaje Oolong a vychutnejte si setkání s archandělem Michaelem. S každým douškem sebou nechte prostoupit jeho harmonickou energii. Okamžitě ucítíte klid, mír a důvěru v boží vedení.

S každým douškem vám archanděl Michael dodá odvahu mluvit o tématech, kterým jste se možná vyhýbat. Pomůže vám hájit si svou pravdu, bude-li to potřeba a vést upřímnou, srozumitelnou a jasnou komunikaci. Už nebudete chtít nic zamlčovat, ale i přes to budete komunikovat bez emocí.  Zbystří i vaše vnímání, abyste skutečně poslouchali a vnímali okolí. Budete si vědomi sami sebe, a to vám pomůže přijímat jiné autority a adekvátně se k nim chovat – nesklánět se, ani nepohrdat.

Potřebujete-li dodat energii, cítíte-li se bezmocní, jako oběť, při pochybách o sobě nebo i při nočních můrách, stačí doušek a archanděl Michael je tu pro vás. S jeho pomocí se pocítíte klid, že vše je, jak má být, dokážete se uvolnit, oprostit od starostí, lépe odpočívat nebo intenzivněji a účinněji pracovat nezatíženi vlastními představami a vzorci.

Příklady konkrétních situací, kdy je vhodné nechat si pomoci archandělem Michaelem:

  • Potřebujete-li si promluvit s partnerem/partnerkou, s kolegy či nadřízeným v práci nebo i lépe pochopit své děti.
  • Pracovní pohovor.
  • Pracovní jednání. Vyjednávání o něčem.
  • Ráno pro nastartování klidného a harmonického dne. Večer pro relaxaci a rekapitulaci svého dne.
  • Zklidnění po nepříjemném prožitku. Cítíte-li se ve stresu, unavení, rozhození, podráždění.
  • Zklidnění před důležitým jednáním. Načerpání síly a energie.

 

Použitý čaj: China Guangdong BAI YE DAN CONG Oolong

Velmi dobrá třída vysokohorského oolongu ze stejnojmenného kultivaru, vyšlechtěného z divoce rostoucích čajovníků Shui Hsien. Dlouhý, stejnoměrně volněji svinutý list, oranžově hnědavý nálev svěží, lehce oříškové, ovocně nasládlé chuti, příjemné vůně.

Tip na andělský čajový rituál:

Zastavte se ve svém shonu a dejte vařit vodu. Než se voda uvaří, utřiďte si myšlenky, s čím potřebujete poradit, v čem podpořit, čeho byste rádi s pomocí archanděla Michaela dosáhli. Voda je vařená. Nyní máte cca 2-3minuty na přípravu šálku, neboť právě tak dlouho trvá než vroucí voda zchladne na ideálních 80°C. 2 lžičky čajových lístků vsypte do sítka a přelijte 0,2l připravené vody. Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte, uvolněte své myšlenky, nic neočekávejte, nic nedělejte, jen buďte. Užijte si 2-3 minuty potřebné k vylouhování čajových lístků pro sebe. Po vyjmutí sítka ze šálku je váš andělský čaj připraven. Užijte si společnost archanděla Michaela. Rituál ukončete umytím šálku od čaje a vyjádřením tak vděčnosti archandělu Michaelovi za jeho pomoc a podporu.

Archanděl Michael
Zaměření Komunikace, Odpočinek
Druh čaje China Guangdong BAI YE DAN CONG Oolong
Hmotnost 50g