Čaj archanděla Rafaela

 

REGENERACE

ZTIŠENÍ NEGATIVNÍCH MYŠLENEK

 

370 Kč
   
Kategorie Archandělské čajové rituály
 

Uvařte si šálek kvalitního mátového čaje a vychutnejte si setkání s archandělem Rafaelem.

S každým douškem sebou nechte prostoupit jeho regenerační energii a dovolte mu harmonizovat proud vaší životní energie. Kde vznikla nerovnováha kvůli nedostatku energie, tam ji proudí víc. Kde je energie příliš, tam odtéká.

Již po zalití čajových lístků horkou vodou vám archanděl Rafael začne pomáhat uvědomit si, jak se uzdravit nebo jak si zachovat své zdraví. S každým douškem pomáhá uvědomit si, co je třeba si z nemoci odnést či jak se z ní poučit. Upozorní na fakt, že za onemocněním nebo těžkou situací vždy stojí myšlenka a dá vám prostor o tom přemýšlet. Povede vás k poznání potřeb svého těla, naučí naslouchat mu a správně mu rozumět.

Harmonizační energie archanděla Rafaela vám dodá klid a pocit, že je vše v pořádku. Vaši pozornost soustředí na vaše silné stránky, zbaví strachu a nedůvěry. Posílí vaši víru v život a vedení. 

 Příklady konkrétních situací, kdy je vhodné nechat si pomoci archandělem Rafaelem:

  • Jste-li nemocní.
  • Necítíte-li se dobře. Cítíte-li se dlouhodobě unavení, vyčerpaní.
  • Potřebujete-li upravit váhu.
  • Trápí-li vás neustálé strachy, negativní představy, scénáře.

 

Použitý čaj: NANA

Nana neboli Mentha longifolia je nejslavnější marocká máta. Jedná se o neobyčejně osvěžující nápoj.

Tip na andělský čajový rituál:

Zastavte se ve svém shonu a dejte vařit vodu. Než se voda uvaří, utřiďte si myšlenky, s čím potřebujete poradit, v čem podpořit, čeho byste rádi s pomocí archanděla Rafaela dosáhli. Voda je vařená. Vsypte 1 lžičku lístků do sítka a přelijte 0,2l připravené vody. Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte, uvolněte své myšlenky, nic neočekávejte, nic nedělejte, jen buďte. Užijte si 4-6 minut potřebné k vylouhování lístků pro sebe. Po vyjmutí sítka ze šálku je váš andělský čaj připraven. Užijte si společnost archanděla Rafaela. Rituál ukončete umytím šálku od čaje a vyjádřením tak vděčnosti archandělu Rafaelovi za jeho pomoc a podporu.

Archanděl Rafael
Zaměření Regenerace
Druha čaje NANA Marocká máta
Hmotnost 50g