Čaj archanděla Uriela

 

SEBEDŮVĚRA

USKUTEČŇOVÁNÍ VIZÍ

370 Kč
   
Kategorie Archandělské čajové rituály
 

Uvařte si šálek kvalitního čaje Pu Erh a vychutnejte si setkání s archandělem Urielem. S každým douškem sebou nechte prostoupit jeho dynamickou energii. Okamžitě vás zaplaví vlna klidné cílevědomé energie.

Archanděl Uriel vám po uvaření šálku čaje propůjčí svou energii a dodá odvahu, klidnou nasměrovanou sílu a soustředěnost, sebedůvěru, ale i vytrvalost a schopnost prosadit se, abyste mohli dosáhnout vytyčeného cíle. Energie, která k vám přijde, může být mírná i prudká, záleží na tom, co v danou chvíli budete potřebovat. Vaše jednání tak bude cílevědomější. Sílu, kterou vám dodá spojuje s klidem a láskou, umožní vám tak, jednat v klidu, tím pomůže zvládnout těžké úkoly nebo efektivněji pracovat. S pomocí archanděla Uriela budou všechny vaše smysly nabuzené a nasměrované jen k cíli, když je třeba jednat. Budete bdělí a pozorní, budete jednat ze soustředěného klidu.

Nemáte-li dost odvahy pustit se do nového projektu, nevěříte-li si nebo potřebujete-li jen popostrčit s realizací svých nápadů, je tu archanděl Uriel. Naplní vás důvěrou v sebe sama, ve smysluplnost vašeho jednání. Zbaví vás pochyb a strachu ze selhání.  Vede vás ke splnění vytyčeného cíle a postará se o to, abyste se naplno věnovali svému projektu a ostatní záležitosti vás nezdržovali či nemuseli trápit.

Příklady konkrétních situací, kdy je vhodné nechat si pomoci archandělem Urielem:

  • Pro načerpání energie do náročného dne, ve kterém vás čeká spousta práce nebo jen potřebujete překonat svou lenost.
  • Máte-li hromadu práce, nestíháte-li termíny. Potřebujete-li splnit úkol a nemůžete překonat svou lenost.
  • Potřebujete-li v práci prosadit svůj projekt nebo názor.
  • Potřebujete-li se plně koncentrovat na svou práci a nechcete, aby vás cokoli rozptylovalo.
  • Máte-li v hlavě nápad a potřebujete popostrčit k jeho realizaci. Potřebujete-li si rozmyslet potřebné kroky k jeho dosažení.
  • Potřebujete-li rychle načerpat sílu a sebedůvěru. Potřebujete-li si připomenou své silné stránky.

 

Použitý čaj: China Yunnan Simao Special TIPPY PU ERH - small leaf (ripe)

Vynikající, výběrová třída slavného, dodatečně fermentovaného čaje. Kvalitní drobný list s vysokým podílem zlatavých tipsů. Vyvážená, tipsově prachová, příjemně zemitá chuť s poměrně výrazným aroma charakteristickým pro nejvyšší třídy yunnanských červených čajů.

Tip na andělský čajový rituál:

Zastavte se ve svém shonu a dejte vařit vodu. Než se voda uvaří, utřiďte si myšlenky, s čím potřebujete poradit, v čem podpořit, čeho byste rádi s pomocí archanděla Uriela dosáhli. Voda je vařená. Vsypte 1 lžičku lístků do sítka a přelijte 0,2l připravené vody. Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte, uvolněte své myšlenky, nic neočekávejte, nic nedělejte, jen buďte. Užijte si 5 minut potřebných k vylouhování lístků pro sebe. Po vyjmutí sítka ze šálku je váš andělský čaj připraven. Užijte si společnost archanděla Uriela. Rituál ukončete umytím šálku od čaje a vyjádřením tak vděčnosti archandělu Urielovi za jeho pomoc a podporu.

Archanděl Uriel
Zaměření Sebedůvěra, Uskutečňování vizí
Druh čaje China Yunnan Simao Yi Xiang Special PU ERH 2015
Hmotnost 50g