Čaj archanděla Zadkiela

 

OSVOBOZENÍ SE OD ZASTARALÉHO

DUCHOVNÍ RŮST

370 Kč
   
Kategorie Archandělské čajové rituály
 

Uvařte si šálek kvalitního žlutého čaje a vychutnejte si setkání s archandělem Zadkielem. S každým douškem sebou nechte prostoupit jeho osvobozující energii. Případné napětí je pomalu uvolňováno a zaplaví vás lehkost a harmonie.

Archanděl Zadkiel pomáhá rozpouštět tíživé prožitky, citové rány, karmické vazby, představy či vzorce chování z tohoto i z minulých životů. S každičkým drobným osvobozením se, máte možnost si lépe uvědomit své svazující způsoby chování a snáze se jich zbavit. Tím, že se pomalu osvobozujete od všeho zastaralého, je vám umožněn rozvoj nového a váš potenciál se může pomalu rozvíjet. Bez svého skrytého pocitu bezvýchodnosti jste schopni vidět nové možnosti, myslet jinak, chovat se jinak. A hlavně, vnímat a užívat si radosti každodenního života.

Archanděl Zadkiel je archandělem duchovna, růstu, rozvoje sebe sama a završení. Nechte si pomoci archandělem Zadkielem a dovolte mu ukázat vám, jak objevit svůj potenciál a cestu, jak ho dosáhnout v každodenním životě. Odbourá vše, co by vám bránilo v jeho naplnění.

Příklady konkrétních situací, kdy je vhodné nechat si pomoci archandělem Zadkielem:

  • Jste-li připraveni zbavit se něčeho, co již ve svém životě nepotřebujete.
  • Potřebujete-li pomoci s překonáním sebe sama. S překonáním svých vlastností a zvyků. Nemusí se vždy jednat o hluboké duchovní myšlenky, můžete si nechat pomoci např. s osvobozením se od závislostí typu kouření, přejídání, sledování Tv či internetu či jakýchkoli jiných lidských zlozvyků.
  • Potřebujete-li pomoci zbavit se přetrvávajícího např. smutku či zloby, který vás brzdí. Samozřejmě případně jakýchkoli jiných tíživých pocitů či emocí, které máte hluboko zakořeněné a cítíte-li, že je již čas jít dál.
  • Rozjímání. Hledání svého potenciálu a cesty, jak ho dosáhnout.

 

Použitý čaj: China Anhui HUO SHAN HUANG YA (YELLOW BUD) Special Grade

Výtečná třída slavného žlutého čaje (tzv. "Žluté poupě z pohoří Huo") vyráběného zvláštní metodou, z oblasti Da Hua Ping v pohoří Huo z rané jarní sklizně před obdobím "Deště na polích"(Gu Yu). Listy jsou po krátkém zavadnutí a lehkém tvarování na čas zakryty vlhkou látkou, dobře utěsněnou, poté opět rozprostřeny a následně poprvé sušeny horkým vzduchem. Krok se pak opakuje ještě jednou a listy se dosuší při vyšší teplotě. Celistvý, ručně sklízený tips s jedním lístkem, světlé, stříbřitě zelené barvy, jen velmi volně zkroucený, lehce nasládlé vůně. Nálev výtečné, dobře vyvážené, poměrně plné, svěží, výrazně sladké, jemně kořeněné chuti s květovými tóny.

Tip na andělský čajový rituál:

Zastavte se ve svém shonu a dejte vařit vodu. Než se voda uvaří, utřiďte si myšlenky, s čím potřebujete poradit, v čem podpořit, čeho byste rádi s pomocí archanděla Zadkiela dosáhli. Voda je vařená. Nyní máte cca 2-3minuty na přípravu šálku, neboť právě tak dlouho trvá než vroucí voda zchladne na ideálních 80°C. 1-2 lžičky čajových lístků vsypte do sítka a přelijte 0,2l připravené vody. Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte, uvolněte své myšlenky, nic neočekávejte, nic nedělejte, jen buďte. Užijte si 2-3 minuty potřebné k vylouhování čajových lístků pro sebe. Po vyjmutí sítka ze šálku je váš andělský čaj připraven. Užijte si společnost archanděla Zadkiela. Rituál ukončete umytím šálku od čaje a vyjádřením tak vděčnosti archandělu Zadkielovi za jeho pomoc a podporu. (Lístky můžete zalít opakovaně.)

Archanděl Zadkiel
Zaměření Osvobození se, Duchovní růst
Druh čaje China Anhui HUO SHAN HUANG YA
Hmotnost 50g