Meditační svíce anděla strážného

 

VĚDOMÉ SPOJENÍ SE SVÝM ANDĚLEM STRÁŽNÝM

Svíčka anděla strážného je připravována přímo pro vás. Nabíjena vaším andělem strážným.

470 Kč
   
Kategorie Produkty
 

Relaxujte v přítomnosti svého anděla strážného. Nechte se laskat a hýčkat jeho ochrannou, mateřskou a láskyplnou energií.

Užijte si chvilku naprostého bezpečí, klidu, míru a nejčistšího zájmu o vás. Chvilku, kdy vše má smysl a vše se děje z jasného důvodu.

 

Proč se spojovat s andělem strážným, když anděl strážný je stále s námi?

Anděl strážný je náš průvodce, ochránce, ale i přítel. Je s námi v každém okamžiku našeho života, my však jeho přítomnost obvykle nevnímáme. Cítíme-li však, že potřebujeme podpořit, vyslechnout, pohladit, poradit, nasměrovat je správný čas pro zapálení svíčky anděla strážného.

Anděl strážný zesílí svou energii a dá vám pocítit svou přítomnost, svou podporu, svou lásku k vám. Budete se cítit, jako v přítomnosti nejlepšího přítele, kterému na vás opravdu záleží, který vás nesoudí, nehodnotí, který vás chápe a opravdu vám chce pomoci.

Ponořte se do jeho energie a užijte si chvilku nejčistšího zájmu o vás. Bude-li potřeba určitě dostanete i radu či vzkaz.

 

Pozor:

Svíčka anděla strážného je připravována na míru každému zákazníkovi. Nakupujete-li svíčku jako dárek, prosím uveďte do poznámky jméno osoby a kdybyste měli i její fotografii, moc by to pomohlo v nabíjení.

Jelikož je svíčka anděla strážného připravována na míru, její příprava vyžaduje čas. Objednávky obsahující svíčku anděla strážného budou odesílány cca do týdne od objednání.

Archanděl Anděl strážný
Zaměření Vědomé setkání, Požehnání
Typ Svíce
Velikost Hranatá 5x5x10 cm
Doba hoření 25 hodin