Novinka
 

OCHRANNÁ SVÍCE

 

OCHRANA před negativní energií druhého člověka

420 Kč
   
Kategorie Archandělské meditační svíce
 

S pomocí Elohimů modrého a bílého paprsku chraňte sebe i své okolí před negativní energií, emocí, myšlenkou či jedovatou slinou druhého člověka.

 

Necítíte se dobře v přítomnosti jiných lidí?

Máte dojem, že potřebujete chránit sebe nebo své prostředí?

Manipuluje s vámi někdo? Ovlivňuje vás či na vás negativně působí?

 

Zapalte ochrannou svíci například při jednání, při kterém očekáváte negativní emoce nebo jdete do prostředí, kde předpokládáte manipulaci, ovlivňování či působení zla. Je-li potřeba, abyste nevstřebávali negativní energie, které by vás mohly odklonit od vaší přirozenosti.

Elohimové bílého paprsku pomohou všem setrvat ve vlastní přirozené energii, aby nepřijímali negativní energie druhých. Případně je okamžitě očistí od cizích energií a manipulace.

Elohimové modrého paprsku budou všechny přítomné chránit, aby nepodlehli temnotě, aby se nedali na stranu negativismu. Zahalí všechny přítomné do své energie jako brnění, které ochrání před temnotou. Cizí negativní energie se od brnění odrazí a neproniknou do systému lidí.

Není-li možné ochrannou svíci zapálit přímo při setkání, zapalte ji před začátkem schůzky a po jejím skončení vyčistěte sebe i prostor svíčkou k tomu určenou.

Archanděl Elohimové modrého a bílého paprsku
Zaměření Ochrana
Typ Svíce
Velikost Hranatá 5x5x10 cm
Doba hoření 25 hodin