Novinka
 

Sandalfonova meditační svíce

 

ZPRACOVÁNÍ TEMNOTY

370 Kč
   
Kategorie Archandělské meditační svíce
 

Relaxujte v přítomnosti archanděla Sandalfona. Nechte se laskat a hýčkat jeho hlubokou, přesto něžnou energií.

Rozjímejte nad svou temnou stránkou a svými vlastními stíny. Poznejte, proč se vám některé negativní situace stále opakují.  

 

Cítíte se neúspěšní?

Opakují se vám stále stejné negativní situace?

Nebo se již cítíte připraveni pracovat na svých temných stránkách?

 

Archanděl Sandalfon podporuje proces změn, pomáhá proměňovat negativitu na vědomé úrovni a otevírá nové úrovně spolupráce s naším nitrem.

Příčinou našich neúspěchů je skutečnost, že nebyly zcela rozpuštěny vlastní stíny a stále znovu jsou přitahovány karmické situace, aby se dalo pracovat také na temných částech bytosti.

Cítíte-li se připraveni pracovat na svých temných stránkách, zapalte hnědou svíci a dejte se za podpory archanděla Sandalfona do toho.

Jeho energie je výzva k opuštění temného úkrytu smutku a negativismu a k otevření se lásce a životu. Pomůže vám prohlédnout temnotu, abyste mohli vidět také Světlo dne. Po temné noci začíná nový den. Tajemství spočívá v poznání, že právě noc zrodila den. Archanděl Sandalfon odhrne na okamžik mraky naší temnoty a umožní nám spatřit slunný den. Zprostředkuje poznání, že temnota patří ke Světlu stejně tak jako bolest k radosti.

Nyní vás archanděl Sandalfon přivedl do stavu, kdy je vše možné, protože Světlo a stín již nejsou odděleny. Stíny již nejsou potlačovány a tvůrčí Duch ve vás se probouzí k novému životu. Z tohoto vědomí postupně stvoříte svůj nový Vesmír, znovuzrozené Já.

Archanděl Sandalfon
Zaměření Zpracování temnoty
Typ Svíce
Velikost Hranatá 5x5x10 cm
Doba hoření 25 hodin